Konum bulma google

Contents:
 • Google Konum Geçmişi Ayarları Nasıl Düzenlenir?
 • Google Haritalar
 • Bir yer arama
 • Yenilikler
 • Google Konum Geçmişi sayfasına giderek, daha önce neler yaptığınıza bakabilirsiniz. Hizmeti kapatmayı düşünmeden önce eski tarihlerde nerede bulunduğunuzu görmek isteyebilirsiniz. Aslında oldukça kullanışlı bir program. Özellikle bir önceki hafta nerede olduğunu hatırlayamayan bir kullanıcıysanız, fazlasıyla işinize yarayabilir.

  Sol üst tarafta bir takvim göreceksiniz. Buradan günlük, haftalık ve aylık çizelgenizi çıkartabilirsiniz.

  Google Konum Geçmişi Ayarları Nasıl Düzenlenir?

  Örneğin, kendi geçmişime bakarak 22 Kasım tarihinde nerede olduğumu kontrol ettim. Saat, dakika ve hatta saniyesine kadar nerelerde dolaştığınızı görebiliyorsunuz. Alt taraftaki grafik ile de hareketlerinizin yoğunluğunu ve ne kadar mesafe kat ettiğinizi görebilirsiniz. Dilerseniz 30 günlük hareketlerinizi KML dosyası olarak indirebilirsiniz.

  Bu uzantıyı Google Earth ile çalıştırabilirsiniz. Şimdi gelelim bu hizmeti nasıl kapatacağımıza.

  Google Haritalar

  Öncelikle Google Konum Geçmişi sayfası üzerinden hareketlerinizi gün olarak ya da tamamen silebilme imkanına sahipsiniz. Sonuçları filtreleme Haritalar'ı Basit modda kullanıyorsanız arama sonuçlarını filtreleyemezsiniz. Bilgisayarınızda bir işletme türü, restoran veya yer arayın. Restoran fiyatlarına göre arama yapın.

  Bir yer arama

  Yalnızca şu anda açık olan yerleri görün. Check-in tarihlerini ve yıldız puanlarını görün. Aramayla ilgili ipuçları Aşağıda, Google Haritalar'daki aramalara ilişkin bazı örnekler verilmiştir: Ulus Parkı'nın yakınındaki kafeteryalar. Semt ve şehir adlarını kullanarak sonuçlarınızı daraltın: Posta kodu kullanarak sonuçlarınızı daraltın: Adres, semt, şehir, ülke veya havalimanı: Enlem ve boylam koordinatları: Arkadaşlar ve diğer kişiler oturum açmış olmanız gerekir: G Suite Kişileri listenizdeki diğer isimler. Bir yer hakkında daha fazla bilgi edinme Bir yer hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdakilerden birini yapın: Haritadaki minik raptiyelerden birini seçin.

  Harita üzerinde bir yere raptiyeyi bırakın.

  Yenilikler

  Belirli bir yeri arayın. Gördüğünüz kişiselleştirilmiş yerler şuralardan geliyor olabilir: Diğer sitelerde kullandığınız Google haritalar dahil olmak üzere haritadaki yerlerle olan etkileşimleriniz Yol tarifi aramalarını da içeren son aramalarınız Bilgisayar, telefon veya tabletinizde kaydettiğiniz veya yıldız eklediğiniz yerler Sizin tarafınızdan veya çevrelerinizdeki kişiler tarafından puan verilen veya yorum yapılan yerler Ev ve iş yeri adresleriniz Google Haritalar'a veya özet akışınıza gönderdiyseniz Google Haritalar'da bu tür önerileri görmek istemiyorsanız Web ve Uygulama Etkinliği'ni kapatabilirsiniz.

  Google Haritalar Yardım forumu Forum.

  Bir yeri bulmak için koordinat girme

  Enlem ve boylam bulma veya girme Enlem ve boylam GPS koordinatlarını kullanarak bir yeri arayabilirsiniz. Bir yeri bulmak için koordinat girme Bilgisayarınızda Google Haritalar 'ı açın.

  Üst kısımdaki arama kutusuna koordinatlarınızı yazın. Aşağıda, kabul edilen biçimlere örnekler verilmiştir: Derece, dakika ve saniye DMS: Bir yerin koordinatlarını alma Bilgisayarınızda Google Haritalar 'ı açın.

  Recent tags:

  • Facebook hacklemek 2019
  • turkcell tel takip
  • iphone 8 Plus casus yazilim

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web