Whatsapp benzeri programlar

Contents:
 • Whatsapp'a alternatif en iyi 5 uygulama
 • Whatsapp'ın geleceğinden endişe ediyorsanız bu uygulamaları da deneyebilirsiniz.
 • WhatsApp Benzeri Mesajlaşma uygulamaları
 • Whatsapp'a alternatif en iyi 5 uygulama

  Arkadaşlar Whatsapp herkesde var ve sevgilimle ben kıskançlık yaşıyoruz biraz: O yüzden herkeste olmayan herkesin kullanmadığı Whatsapptan daha az bilinen bir uygulama öneriniz var mı? En İyi Erkek Görüşü.

  Viber Skype InstaMessage Line. Bembeyaz bir gülüşe en çok ihtiyaç duyduğun an hangisi? Tatile giderken yanına alacağın diş fırçası nasıl olmalı?

  Whatsapp'ın geleceğinden endişe ediyorsanız bu uygulamaları da deneyebilirsiniz.

  Yaz makyajının olmazsa olmazı sence hangisi? Erkekler Ne Diyor Kısa mesaj döneminden sonraki internet devrimi hayatlarımıza anlık mesajlaşma kültürünü soktuktan sonra Whatsapp piyasanın önde gelen firmalarını bir bir geçerek dünyada en çok kullanılan uygulama oldu. Her ne kadar en çok kullanılan uygulama olsa da dünyada farklı mesajlaşma uygulamaları kullanılıyor.

  Bunu bir çok sebebi var ancak güvenlik ve gizlilik kulanıcıların en çok dikkat ettiği şeylerden birisi. Özellikle son yıllarda Whatsapp için teknoloji dünyasında yayılan gizlilik ihlali iddiaları kullanıcıları farklı uygulamalara itiyor. Bunun yanında çeşitli özellikleriyle ön plana çıka mesajlaşma uygulamaları var.

  Whatsapp her ne kadar her uygulamanın özelliklerini taşısa da sizler için en popüler olanları derledik. İşte Whatsapp ve Whatsapp'a alternatif olabilecek uygulamalar:. Bunun yanında görüntülü görüşme ve hikaye paylaşma gibi özellikler gün geçtikçe kendini yenileyen uygulamayı popüler tutmayı başarıyor. Son aylarda Türkiye'de de oldukça popüler olan Telegram özellikle güvenlik ve gizlilik arayanların kullandığı bir uygulama ha line geldi.

  Nitekim Telegram'da geçmiş otomatik silinebiliyor ve aynı Whatsapp gibi masaüstü uygulamasından da kullanılabiliyor. Bu uygulamada beznersiz çıkartma ve etiketlerin var olması mesajlaşırken sohbetinize renk katıyor.

  En İyi Erkek Görüşü

  Biraz daha özel bir alana sahip bir uygulama. Apple firmasının Mac yazılımlı ve iPhone telefonları için geliştirdiği bir mesahlaşma uygulamasıdır.

  WhatsApp Benzeri Mesajlaşma uygulamaları

  Bu uygulamanın belki de en güzel yanı, masaüstünden sadece iPhone kullanıcılarına değil, iPhone kullanmayanlara da kısa mesaj yollayabilmeniz. Efsane uygulamalardan olan Viber sevdiklerinizle internet ağı üzerinden kesintisiz konuşma şansı veriyor.

  En iyi 5 Arkadaşlık Uygulaması - Millet aç aç

  Piyasada bu yönden ilk büyük uygulama olan Viber her ne kadar geri plana düşse de Line, Whatsapp ve Telegram gibi uygulamalardan geri kalmıyor. Whatsapp alternatifi sunan siteler tamamen reklam yapma kaygısı ile gereksiz programlar önermekte. Burada önerdiğim programlar tamamen kullanımınızı daha da kolaylaştırmak amaçlıdır. Hiçbir reklam kaygısı yoktur. Tüm LINE akıllı telefon kullanıcıları, ücretsiz ve yüksek kaliteli sesli aramaların keyfini çıkartabilir; ne zaman ve nerede olurlarsa olsunlar.

  İstediğin kadar konuş ve her şeyden güzeli, bedava! Mesajlar sana hızla gönderilir! Fotoğraflar, videolar ve konum bilgilerini kullanarak dakikalarını arkadaşlarınla paylaş.


  • Whatsapp Yerine Kullanılabilecek En iyi Programlar | Ozengen!
  • iphone yazılım güncelleme mobil veri;
  • casus yazılım önleme yazılımı yükleme ve çalıştırın.
  • teklif takip programı ücretsiz;
  • 2 – Açaydım kollarımı, gitme diyeydim…?
  • 1 – Sesini duysam yeter ama nerde….

  Yorum ve mesaj bırak, iletişiminin tadını çıkar. Çeşitli ve eğlenceli Sticker dünyası Sevdiğin tüm karakterleri burada bulabilirsin! LINE Resmi Hesapları ile en güncel bilgilere sahip ol Bu hesapları arkadaşların olarak ekle ve popüler ünlülerden ve şarkıcılardan mesajlar al ve çeşitli firmalardan indirim kuponları kazan. Bu uygulamayı kullanırken lisansların sona ereceği yönündeki söylentiler ve güven sorunu ile hiçbir zaman karşılaşmazsınız.

  Dostlarınız ile kolay bir şekilde yüz yüze konuşabilirsiniz. Ayrıca, çevrimiçi aramayı sona erdirmeksizin ses ve video arasında dinamik olarak geçiş yapabilirsiniz.

  Recent tags:

  • Takip programı ücretsiz
  • iphone 7 Plus yazilim guncelleme cikmiyor
  • iphone X görüşme kayıt programı ücretsiz

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web