Turkcell arama engelleme iptal etme

Contents:
 • Çağrı Kısıtlama
 • Turkcell kısa kodlar (en az 50 tane) - MaxiCep
 • Etiket ‘Turkcell çağrı kısıtlama kodları’
 • Yönlendir Nedir?
 • Turkcell kısa kodlar (en az 50 tane)
 • Telefonunuzun şarjı bitse de, o an ulaşılmaz da olsanız; numaranızı başka bir telefona yönlendirerek arayanların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Telefonunuza gelen tüm çağrıları; Hesabım uygulaması "Ayarlarım"-"Çağrı Ayarlarım" bölümünden yönlendirebilirsiniz. Sizi arayanlar ulaşılamaz anonsu duyarken, siz de sizi hangi numaranın aradığını cebinize gelen SMS'ler ile öğrenmek istiyorsanız, telefonunuzun menüsünden, hattınızı kısa numarasına yönlendirebilirsiniz.

  Yönlendirmenizi iptal etmek çok kolay;  arama tuşu veya sadece  yönlendirme tipi kodu arama tuşunu tuşlayabilir; Hesabım uygulaması "Ayarlarım"-"Çağrı Ayarlarım" bölümünden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Çağrı Kısıtlama

  Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Sorularınız için sık sorulan sorulardan bilgi alabilirsiniz.

  Numaranın engellemesini kaldırma

  Telefonunuzu 'e yönlendirmek ücretsizdir, yönlendirme aktifken çağrı başına gelen bilgilendirme mesajları KDV ve ÖİV dahil 50 kuruştur. Telefonunuzun şarjı da bitse o an ulaşılmaz da olsanız; numaranızı başka bir telefona yönlendirerek arayanların size ulaşmasını sağlayan servistir. Telefonunuza gelen tüm çağrıları;.

  Yönlendirme ücreti, hatların tarifelerinden bağımsız olarak ücretlendirilmektedir. Detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz;. Yö nlendirme şekli A abonesi  B abonesi  A abonesi nasıl ücretlenir? B abonesi nasıl ücretlenir?

  Turkcell kısa kodlar (en az 50 tane) - MaxiCep

  Çağrının süresi kadar yurt dışında aranma ücretinden ücretlenir. Koşullu Yurt dışında  Yurt içinde Aramanın süresi kadar hem yurt dışı aranma hem de yurt dışı arama ücretinden ücretlenir.

  Paketi varsa paketten faydalanır. Ücretlenmez Koşullu Yurt dışında  Yurt dışında Aramanın süresi kadar hem yurt dışı aranma hem de yurt dışı arama ücretinden ücretlenir. Yönlendirme servisinden yurt dışında da yararlanabilirsiniz. A hattı numarası yurt içindeyse , yönlendirme tipinden bağımsız olarak A numarası çağrı başına 1,39 TL yönlendirme servis ücreti öder.


  1. mspy erkennen iphone.
  2. araç takip programı ücretsiz indir.
  3. iphone u takip etmek!
  4. Sepetinizdeki ürünleri görüntüleyebilmek için.
  5. Numara engelleme;
  6. Google Reklamları;
  7. iphone casus tweak.

  B hattı yurt içindeyse ücret ödemez. B hattı yurt dışındaysa, çağrı süresi kadar yurt dışında aranma ile ücretlendirilir.


  1. Turkcell Kısa yollar.
  2. android cari takip.
  3. Numara Engelleme.
  4. Çağrı Kısıtlama Nedir?.
  5. bilgisayar izleniyor mu.

  Yönlendirmenizi iptal etmek çok kolay; arama tuşu veya sadece yönlendirme tipi kodu arama tuşunu tuşlayabilir;. Akıllı Faks Faks mı göndereceksiniz, telefonunuz yanınızdaysa artık çok kolay! Turkcell Şimdi Ara Turkcell Şimdi Ara Servisi ile aradığınız kişi meşgulse, konuşmak için müsait olduğunda haberdar olabilirsiniz.

  Askercell Askerde serbestçe cep telefonu ile konuşmanın tek yolu Askercell, Askercell yalnızca Turkcell'de!

  Etiket ‘Turkcell çağrı kısıtlama kodları’

  Turkcell E-Fatura Çevreci, hızlı ve pratik E-fatura ile hayatınızı kolaylaştırın! Turkcell Fatura Takip Faturanız kontrolünüz altında, kafanız rahat! Giriş işleminiz tamamlandı, az sonra ilgili sayfaya yönlendirileceksiniz. En kısa sürede girişiniz tamamlanacaktır. Resimde gördüğünüz karakterleri giriniz. Giriş yaparken bir hata oluştu.

  Samsung Galaxy Serisi Akıllı Telefonlarda Arama Engelleme Nasıl Yapılır?

  Daha Fazla Bilgi Hem çağrı hem de sms için ayrı ayrı engelleme ve izin listesi oluşturabilirsiniz. Listenizi devre dışı bırakmak için: Listenizi tekrar aktif hale getirmek için: Tüm gelen çağrıları engellemek ve tekrar çağrı almak için: Tüm gelen çağrıları engellemek için: Tüm gelen çağrıları tekrar almak için: Markalardan gelen SMS'leri tekrar almaya başlamak için: Numara Listelerini Kapamak ve Açmak için: Ayarlar ile ilgili daha detaylı bilgi için Daha Fazla Bilgi bölümüne bakınız. Ayrıca işlemlerinizi Hesabım uygulaması üzerinden, "Ayarlar"-"Çağrı Ayarlarım" adımlarını takip ederek kolayca yapabilirsiniz.

  Yönlendir Nedir?

  Servise abone olduktan sonra çağrı ve SMS için engelleme veya izin listesi oluşturmanız gerekmektedir. Abonelik sonrasında gelen bilgilendirme mesajı içindeki http: Ayrıca işlemlerinizi Hesabım uygulaması üzerinden, "Ayarlar"-"Çağrı Ayarlarım" adımlarını takip ederek kolayca yapabilirsiniz. Çağrı ve sms için ayrı listeler oluşturabileceğiniz gibi tek bir liste üzerinden de ayarlarınızı yapabilirsiniz. Engelleme listesi ve İzin Listesi'ne en fazla numara tanımlayabilirsiniz. Sana Yazmasın Bana Yazsın aboneleri servisten yararlanamaz.

  Numarasını engellediğiniz kişi sizi aradığında "Aradığınız numara şu anda çağrı kabul etmemektedir. Daha sonra tekrar deneyebilirsiniz. Faturalı ve Hazır Kart'lı aboneler için ayda 2. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Servis aboneliği, iptal edilmediği sürece devam eder.

  Yeterli bakiye bulunmadığı durumda servisten yararlanılamaz. Aboneliğin aylık kullanım süresi bitiminden önce servis iptal edildiğinde, ücret iade edilmez. Numara Engelleme Servisi nedir? Ayrıca işlemlerinizi Hesabım uygulaması üzerinden, "Ayarlar" - "Çağrı Ayarlarım" adımlarını takip ederek hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Sadece bireysel ve kurumsal ses hatları Numara Engelleme Servisi'nden yararlanabilir.

  Turkcell kısa kodlar (en az 50 tane)

  Akıllı Faks Faks mı göndereceksiniz, telefonunuz yanınızdaysa artık çok kolay! Turkcell Şimdi Ara Turkcell Şimdi Ara Servisi ile aradığınız kişi meşgulse, konuşmak için müsait olduğunda haberdar olabilirsiniz. Askercell Askerde serbestçe cep telefonu ile konuşmanın tek yolu Askercell, Askercell yalnızca Turkcell'de! Turkcell E-Fatura Çevreci, hızlı ve pratik E-fatura ile hayatınızı kolaylaştırın!

  Turkcell Fatura Takip Faturanız kontrolünüz altında, kafanız rahat! Giriş işleminiz tamamlandı, az sonra ilgili sayfaya yönlendirileceksiniz. En kısa sürede girişiniz tamamlanacaktır. Resimde gördüğünüz karakterleri giriniz. Giriş yaparken bir hata oluştu.

  Recent tags:

  • Whatsapp silinen mesaj kurtarma
  • iphone arama geçmişi görüntüleme
  • casus yazılım programı nasıl yüklenir

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web