Kuaförler için müşteri takip programı

Contents:
 • Hursoft Kuaför Müşteri Takip Programı indir - Kuaför salonu yazılımı - amenti.com.tr
 • Sayfamızı Beğendiniz mi?
 • ixirlife - Kuaför Müşteri Takip Programı indir
 • Çalışma Tablosu sayesinde Para Akışı durumuna göre müşterileriniz ve malzemecileriniz listelenmektedir. Listeleme en çok tan en aza olarak düzenlenmektedir.


  • ixirlife - Kuaför Müşteri Takip Programı.
  • telefon takip ortam dinleme.
  • Kuaför ve Güzellik Salonları Müşteri Takip Programı.

  Örneğin; hazırlanan liste içerisinden en çok kazandırmış müşterinize özel bir hediye verebilirsiniz. Personel Hizmet Raporu Vermiş olduğu hizmetleri tarihler arası listeleyebilirsiniz.

  Kuaför Plus Programı Nedir?

  Personel Ürün Satış Raporu Satmış olduğu ürünleri tarihler arası listeleyebilirsiniz. Cep Telefonunuza ve E-Postanıza Ürün Stok Yönetimi ve Gelişmiş Raporlama. Kart Çekimlerinde; Çekilen K.

  Hursoft Kuaför Müşteri Takip Programı indir - Kuaför salonu yazılımı - amenti.com.tr

  Malzemeciniz den aldığınız her ürün sonrasında sistem otomatik olarak sizi malzemecinizin carisinde borçlandırmaktadır. Malzemecinize Ait Kayıtlar İçerisinden hangi ürünleri aldığınızı görebilirsiniz. Firmanızda kullandığınız ve satışını gerçekleştirdiniz ürünlerinizi barkod sistemi sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde tanımlayabilir, stok girişlerini yapabilirsiniz. Ürün aldığınız firmaların cari hareketlerini takip edebilir, stok girişleri ve iade edilen ürünlerinizin çıkışını yapabilirsiniz. Randevu ekranında personelinize göre müşterilerinize randevu verebilir ve bu randevular üzerinde sürükle bırak yöntemiyle değişiklikler yapabilirsiniz.

  Randevusu gelen müşterilerinize SMS gönderebilirsiniz. Herhangi bir güne ait randevuları Excel? Müşterilerinizin boya değerlerini girebilir, bu verileri işlem tarihine göre sıralayabilir ve raporunu alabilirsiniz.

  Sayfamızı Beğendiniz mi?

  Müşterilerinizin cilt tipi ve cilt özelliklerini girebilir, yapılan cilt bakımı uygulamalarını kaydedebilirsiniz. Müşteri kartında detaylı kişisel bilgilerin yanı sıra müşterinin satın aldığı paket programları, müşteriye yapılan satışları, randevuları, taksitleri, müşteriye ait fotoğrafları, müşterinin arama kayıtlarını görebilirsiniz.

  Görevler ekranıyla yeni görevler ekleyip size anımsatmasını sağlayabilirsiniz. Hatırlatmalar ekranıyla taksiti geçen, doğum günü veya evlilik yıl dönümü olan müşterilerinize SMS gönderebilirsiniz. İçerisinde hizmet ve seans bilgilerini sizin belirleyeceğiniz hizmetlerin olduğu paket programlar oluşturabilir, tanımlayacağınız paket programlar üzerinden kampanyalar düzenleyerek müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.

  Firmanızın gelir ve gider hareketlerinin girişlerini yapabilir ve firmanızın kâr durumunu görebilirsiniz.


  • Kuaför Plus TL- Kuaför Programı, Kuaför Müşteri Takip Programı, Müşteri Sadakat Kart.
  • arama kaydetme samsung;
  • If you are a member of the general public:.
  • Hursoft Kuaför Müşteri Takip Programı.
  • günlük iş takip programı indir.
  • ixirlife - Kuaför Müşteri Takip Programı indir - Kuaför Müşteri Takip Programı - amenti.com.tr?
  • Symbol Kuaför Programı!

  İstediğiniz tarih aralığına göre firmanızın gelir gider raporunu alabilirsiniz. Programın kullanımı için birden fazla kullanıcı oluşturabilir ve bu kullanıcıların yetkilerini sınırlandırarak güvenlik problemlerinin önüne geçebilirsiniz. Henüz müşteriniz olmayan fakat firmanızın faaliyet ve hizmetleri konusunda sizden bilgi alan kişilerin kaydını tutabilirsiniz.

  Bu kişileri kampanyalarınızla ilgili bilgilendirmek için onlara SMS gönderebilirsiniz. Belirleyeceğiniz bir konuma program kapatılırken otomatik olarak yedek almasını sağlayabilirsiniz.

  ixirlife - Kuaför Müşteri Takip Programı indir

  Bu sebeple kullanımda veya kullanım süresinde kısıtlamalar ile karşılaşabilirsiniz. Programın lisanslı versiyonuna TL ye sahip olabilirsiniz. Kuaför Müşteri Takip Programı.

  Recent tags:

  • Casus telefon apk
  • iphone siparis takip
  • whatsapp takip full

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web