Iphone siparis takip

Contents:
 • Self Servis
 • İlgili sorular
 • Hesabınız - Apple (TR)
 • Siparişinizi yönetin
 • Gönderim ve Teslimat
 • Geri ödemeyi ilk ödemenin yöntemine göre yapacağız ve bu geri ödeme sonucunda herhangi bir ücret ödemeniz gerekmeyecek. Tüzel kişiliklere "iade faturası" olmadan geri ödeme yapamayız. Aşağıda belirtilenleri, ayıp veya uygun olamama gerekçeleri olmaksızın iade edemeyeceğinizi bilgilerinize sunarız:. Ürünün değerinin, ürünün yapısı, özellikleri ve işleyişi açısından gerekli olanlar dışındaki işlemler nedeniyle azalmasının sorumluluğu tamamen size aittir.

  Ürünün değerindeki bu tür azalmaları size yapacağımız geri ödeme tutarından düşebiliriz. Apple Store'dan alınan bir ürünün nasıl iade edileceği ile ilgili tüm ayrıntılar için, lütfen http: Bazı Apple ürünleri ek maliyetlere neden olabilecek ve seçtiğiniz kablosuz hizmet sağlayıcı ile sizin aranızdaki ayrı bir sözleşmenin şartlarına tabi olan kablosuz hizmetler kullanır. Apple, Apple Store'da teşhir edilen ürünlerin fiyatlarını herhangi bir anda değiştirme ve istemeden oluşabilecek fiyat hatalarını düzeltme hakkını saklı tutmaktadır.

  Fiyat hatası söz konusu olmadığı sürece, fiyat değişiklikleri Apple tarafından kabul edilmiş siparişleri etkilemeyecektir. Fiyat hatası olduğu takdirde, hatayı size bildireceğiz ve size işleme doğru fiyatla devam etme veya ek bir maliyet ödemeniz gerekmeden siparişinizi iptal etme seçeneklerini sunacağız.

  Fiyatlar ve vergiler hakkında ek bilgi için, http: Yukarıda açıklanan nedenlere bağlı olarak siparişinizi iptal etme, bir ürünü iade etme veya bir hizmeti iptal etme hakkınıza ek olarak, Apple'ın herhangi bir Apple markalı ürününüzü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 takvim günü içinde ürününüzün fiyatında indirim yapması durumunda, sizden talep edilen fiyatla yeni satış fiyatı arasındaki farkın iadesini veya alacak olarak kaydedilmesini talep etmek için ücretsiz hattımızdan Apple Store'u aramaktan çekinmeyin.

  Bu geri ödemeyi almak veya alacak olarak hesabınıza kaydedilmesini sağlamak için, fiyat değişikliğini takip eden 14 takvim günü içinde Apple ile iletişime geçmeniz gerekir. Özel satış etkinliklerinde yapılan indirimler gibi sınırlı bir zaman için yapılan fiyat indirimlerinin bu kapsama girmediğini bilgilerinize sunarız. Bunun yerine, pazartesiden cumaya Hangi yöntemi seçerseniz seçin, siparişinizi vermeden önce gözden geçirme fırsatınız olacaktır.

  Siparişinizi verdikten sonra, bir web sıra numarası alacaksınız. Siparişinizi alır almaz birkaç dakika içinde, siparişinizi kabul ettiğimizi belirtmek üzere size bir sipariş teyit iletisi göndereceğiz. Siparişinizin işlemlerini tamamladıktan ve nakliye için hazır hale getirdikten sonra, size nakliye bilgilerini içeren bir e-posta iletisi "Sevkiyat Bildirim İletisi" göndereceğiz.

  Stokta olmayan ürünler için, Sevkiyat Bildirim İletisi'ni ürünü temin ettiğimizde ve nakliye için hazır hale getirdiğimizde, ancak her durumda ödeme sırasında belirtilen "sevkiyat" süresi içinde, alacaksınız. Sipariş teyit iletisinin gönderilmesi ve sizin tarafınızdan alınmasından sonra, Apple sizinle bir sözleşme yapacaktır bu sözleşmenin temel şartlarını bu iletiye ekleyeceğiz. Bundan sonra geriye sadece, Apple Store'dan satın aldığınız muhteşem ürünleri kullanmaya başlayabilmeniz için bunları size teslim etmemiz kalır.

  Apple Store standart ve hızlı teslimat seçeneklerini sunmaktadır. Standart teslimat, belirli bir miktarı aşan teslimatlar için ücretsizdir. Bu miktarın altındaki siparişler veya hızlı teslimat ücrete tabidir. Güncel oranlar ve ücretler için, lütfen http: Siparişiniz, siparişinizde belirtilen tüm ürünler toplu olarak teslim edilmeye hazır olduğunda gönderilir.

  Türkiye dışından herhangi bir adresten sipariş kabul edilmeyecek ve Türkiye dışında hiçbir adrese sipariş teslim edilmeyecektir. Apple Store'dan satın aldığınız ürünleri nasıl ve ne zaman teslim alacağınız konusunda daha fazla bilgi edinmek için, lütfen http: Siparişinizin teslimatının, siparişiniz tesislerimizden çıktıktan sonra Apple'ın kontrolü dışında pek çok olay tarafından etkilenebileceğini lütfen unutmayın. Bununla birlikte, önemli gecikmeleri size bildireceğiz ve teslimatın sorunsuz gerçekleşmesini sağlamak için sizinle işbirliği yapacağız.

  Apple, Türkiye'de satın alınan her yeni Apple markalı ürün için, malzeme ve işçilik hatalarına karşı iki yıllık sınırlı üretici garantisi vermektedir.

  Para İadeleri

  Türkiye dışında servise ihtiyacınız olduğu takdirde, garantinin ikinci yılında servis için Türkiye'den satın alma belgesi gerekli olabilir. Geçerli garanti hüküm ve şartları http: Apple'ın İki Yıllık Sınırlı Garantisi, Apple ürünleri ile birlikte satılsa ya da paketlenmiş olsa bile, Apple markalı olmayan ürünler için geçerli değildir. Apple markalı olmayan ürünler, ürünün üreticisi tarafından sağlanan üretici garantisinden faydalanabilir. Ayrıntılar için lütfen ürünün kutusuna ve belgelerine bakın. Apple'ın İki Yıllık Sınırlı Garantisi veya Apple markalı olmayan ürünler durumunda, ürünün üretici garantisi uygun olduğu ölçüde , Türk tüketici kanunlarında düzenlenen tüketici haklarından ayrıdır ve bu haklara ilave olarak sağlanmaktadır.

  Ayrıntılar için, buraya tıklayın. Siparişinizle ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınız veya siparişinizin durumunu kontrol etmek istediğiniz takdirde, lütfen http: İşbu sözleşme yürürlükteki ihracat kontrol yasalarına tabidir. Bir Apple ürününü başka bir ülke veya bölgeye ihraç etmeyi planlıyorsanız öncesinde yasal olarak gerekli ihracat izinlerini veya başka hükümet onaylarını almanız gerekir.

  Yapabildiğimiz kadar hızlı ürettiğimiz konusunda bize güvenin.

  Self Servis

  Apple belirli bir anda satışa sunduğu miktarları Apple'ın siparişinizi kabul etmemiş olması kaydıyla, siparişinizi verdikten sonra bile değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Kredi kartıyla ödemeniz halinde, siparişinizi verdiğinizde siparişinizin toplam tutarını kredi kartınızdan bloke ederiz. Kredi kartınızı aldığınız bankadan onay alamadığımız takdirde, başka bir ödeme yöntemi belirtmeniz için durumu size bildiririz.

  Siparişinizi kabul ettiğimizde kredi kartınızdan ödeme tahsil edilecektir. Ödeme hakkında daha fazla bilgiyi http: Apple tüm satın alma koşullarına uyulduğundan emin olmak için müşterilerin Eğitim için Apple Store'dan yaptığı alışverişleri düzenli olarak denetler.


  • .
  • kütüphane kitap takip programı.
  • mobilya müşteri takip programı.

  Satın almanıza uygulanan koşulların tümüne uymadığınızı saptamamız halinde Apple'a aşağıdakileri yapma yetkisini verirsiniz:. Siparişinizi kredi kartıyla verdiyseniz, teslim edilen ürünler için ödediğiniz tutar ile Apple'ın aynı ürünler için Apple Store'da herkese uyguladığı fiyat arasındaki farkı siparişi verdiğiniz tarihte yürürlüğe girecek şekilde kredi kartınızdan kesme ve.

  İlgili sorular

  Ödemeyi kredi kartından başka bir yöntemle yaptıysanız, a teslim edilen ürünler için ödediğiniz tutar ile Apple'ın aynı ürünler için Apple Store'da herkese uyguladığı fiyat arasındaki farkı, fatura tarihinden itibaren on beş gün içinde ödenmek üzere fatura etme ve b fatura tutarını vadesinde ödememeniz durumunda yargı yetkisine sahip bir mahkemede size karşı, kazanan tarafın vekalet ücretlerini de tazmin etme hakkına sahip olacağı bir dava açma. Apple, Eğitim için Apple Store'dan satın aldığınız belli ürünleri herkes için satışa sunmamışsa, teslim edilen ürünler için ödediğiniz tutar ile Apple'ın en yakın eşdeğer ürünler için Apple Store'da herkese uyguladığı fiyat arasındaki fark, siparişi verme tarihinizde yürürlüğe girecek şekilde kredi kartınızdan kesilecek veya size fatura edilecektir.

  Siparişinizi yönetin Bir siparişi görüntülemek veya düzenlemek mi istiyorsunuz? Online Sipariş Durumu seçenekleri: Bir teslimatı takip etme Siparişinizin veya siparişinizdeki bir ürünün iade sürecini başlatma Sipariş geçmişini görüntüleme Hediye kartını veya lazer baskıyı düzenleme Sipariş durumunu kontrol etme Siparişinizi veya siparişinizdeki bir ürünü iptal etme Apple Kimliğiniz yok mu?

  Sipariş durumu mesajları arasında şunlar yer alır: Gönderilmiş Ürünleri Takip Etme Fiziki adrese gönderilmiş ürünler için, tahmini teslimat tarihi ve teslimat numarasının yer aldığı bir Gönderim Bildirimi e-postası alacaksınız. Kısa Mesaj Bildirimleri Satın alma işlemini tamamlarken, E-posta bildirimlerinin yanı sıra kısa mesaj güncellemeleri de isteyebilirsiniz.

  Gönderim Adresini Düzenleyin Siparişinizin durumu Sipariş İşleniyor olarak gösteriliyorsa Siparişleriniz sayfasından gönderim adresini düzenleyebilirsiniz. E-posta Adresini Düzenle Sipariş Onayı veya Gönderim Bildirimi e-postası almadıysanız, elimizde yanlış bir e-posta adresi olabilir veya e-postalar istenmeyen mesajlar kutusuna gitmiş olabilir.

  Varsayılan E-posta Adresini Düzenle Hesabınızdaki varsayılan e-posta adresini düzenlemek için Sipariş Durumu sayfasına girin ve Hesabı Düzenle düğmesini tıklayın. Herhangi bir eğitim kurumunun çalışanları - Herhangi bir kamu veya özel eğitim kurumunun tüm çalışanları yararlanabilir. Yüksek öğretim öğrencileri — Bir yüksek öğretim kurumuna devam eden veya kabul edilmiş olan öğrenciler yararlanabilir. Yüksek öğretim öğrencilerinin ebeveynleri — Kamu veya özel bir yüksek öğretim kurumuna devam eden veya kabul edilmiş olan öğrencilerin onlar adına alışveriş yapan ebeveynleri.

  Akademik yıl başına bir 1 ürün satın alınabilir Mac mini: Akademik yıl başına bir 1 ürün satın alınabilir Dizüstü bilgisayar: Akademik yıl başına bir 1 ürün satın alınabilir iPad: Akademik yıl başına iki 2 ürün satın alınabilir Yazılım: Aşağıda belirtilenleri, ayıp veya uygun olamama gerekçeleri olmaksızın iade edemeyeceğinizi bilgilerinize sunarız: Önceden açık bir şekilde onay vererek ve vazgeçme hakkını kaybettiğinizi kabul ederek başladığınız elektronik yazılım indirmeleri. Önceden açık bir şekilde izin verdiğiniz ve hizmetlerin tamamen ifa edilmesiyle vazgeçme hakkını kaybedeceğinizi kabul ettiğiniz, hediye paketleme gibi hizmetler, tam olarak yerine getirilmelerinden sonra.

  Hizmetler tam olarak yerine getirilmemişse ve hizmet sözleşmesinin imzalanmasını takip eden 14 gün içinde hizmetlerin yerine getirilmesine başlanmasını talep ettiyseniz, hizmet sözleşmesinin iptal etme niyetinizi bize ilettiğiniz tarihe kadar yerine getirilen hizmetlerle orantılı bir tutarı ödemeniz istenir. Teslimattan sonra açılmış kapalı paket içindeki bilgisayar yazılımları. Apple, ürünlerinizi ve verilerinizi kaybolma veya çalınma durumunda korumanızı sağlamak için Etkinleştirme Kilidi ve Kayıp Modu gibi güvenlik önlemleri sunmaktadır. Ürününüz kilitlenmişse ve kilidini açmak veya yeniden etkinleştirmek için doğru parolayı sağlayamıyorsanız, Apple ürününüzü geri almayı veya değiştirmeyi reddedebilir.

  Kablosuz Hizmetler Bazı Apple ürünleri ek maliyetlere neden olabilecek ve seçtiğiniz kablosuz hizmet sağlayıcı ile sizin aranızdaki ayrı bir sözleşmenin şartlarına tabi olan kablosuz hizmetler kullanır.


  • iphone 8 arama kaydı süresi?
  • iphone ekran izleme.
  • İadeler ve Para İadeleri.
  • Apple Store.
  • Sizi haberdar ediyoruz..

  Nakliye ve Teslimat Apple Store standart ve hızlı teslimat seçeneklerini sunmaktadır. Apple İki Yıllık Sınırlı Üretici Garantisi Apple, Türkiye'de satın alınan her yeni Apple markalı ürün için, malzeme ve işçilik hatalarına karşı iki yıllık sınırlı üretici garantisi vermektedir.

  Hesabınız - Apple (TR)

  Tüketici Kanunlarının Sağladığı Haklar Apple'ın İki Yıllık Sınırlı Garantisi veya Apple markalı olmayan ürünler durumunda, ürünün üretici garantisi uygun olduğu ölçüde , Türk tüketici kanunlarında düzenlenen tüketici haklarından ayrıdır ve bu haklara ilave olarak sağlanmaktadır. Apple Store Müşteri Hizmeti Siparişinizle ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınız veya siparişinizin durumunu kontrol etmek istediğiniz takdirde, lütfen http: İhracat İşbu sözleşme yürürlükteki ihracat kontrol yasalarına tabidir.

  Ödeme Seçenekleri Kredi kartıyla ödemeniz halinde, siparişinizi verdiğinizde siparişinizin toplam tutarını kredi kartınızdan bloke ederiz. Denetim Hakları Apple tüm satın alma koşullarına uyulduğundan emin olmak için müşterilerin Eğitim için Apple Store'dan yaptığı alışverişleri düzenli olarak denetler. Yazılım yüklemeniz veya etkinleştirme kodunuz gönderildi. Ürününüzü nasıl kullanacağınız konusunda daha fazla bilgi için sipariş onayı e-postanızı kontrol edin. Siparişinizdeki tüm ürünler tamamlandı. Siparişinizi henüz almadıysanız, durumunuzu Sipariş Durumu web sitesinden takip edebilirsiniz.

  Siparişinizi aldıktan sonra iade etmeniz gerekiyorsa, lütfen Sipariş Durumu web sitemizdeki basit iade talimatlarını uygulayın veya Apple Store Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurun. Sizi yeni bir sipariş vermek üzere Apple Online Store 'a davet ediyoruz. Ya da    numaralı telefondan Apple Store Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz. Kurye teslimatları için, siparişinizin durumunu online Sipariş Durumu aracılığıyla 7 gün 24 saat takip edebilirsiniz. Fiziki adrese gönderilmiş ürünler için, tahmini teslimat tarihi ve teslimat numarasının yer aldığı bir Gönderim Bildirimi e-postası alacaksınız.

  Ayrıca, teslimat ve gönderim bilgilerini online Sipariş Durumu'nda da görüntüleyebilirsiniz. Apple Kimliğiniz ve parolanızla oturum açtıktan sonra, Siparişleri Düzenle düğmesini tıklayın. Siparişleriniz sayfasında, Gönderimi Takip Et düğmesini tıkladığınızda Gönderim Durumu penceresi, ürünün tahmini teslimat tarihini, takip numarasını ve teslimat adresini görüntüleyecektir. Birden fazla ürün siparişi verdiyseniz, her ürün için ayrı takip bilgisi gönderilecektir.

  Satın alma işlemini tamamlarken, E-posta bildirimlerinin yanı sıra kısa mesaj güncellemeleri de isteyebilirsiniz. Siparişiniz gönderildikten sonra, size bir kısa mesaj göndereceğiz. Kısa mesajda, sipariş numaranız ve sizi takip sayfasına yönlendirecek bir bağlantı yer alacaktır. Hatta, teslimat yöntemine, ülkeye ve kuryeye bağlı olarak, gönderimden bir gün önce, gönderim gününde veya ürünleriniz gönderildikten sonra da size kısa mesajlar gönderebiliriz. Siparişinizdeki her gönderim için kısa mesaj alabilirsiniz. Mobil telefona gelen mesaj ücretleri, tarifenize göre farklılık gösterebilir.

  Siparişinizdeki bir ürünü görüntülemek için Sipariş Durumu yeni bir pencerede açılır sayfasında oturum açın. Siparişinizin durumu Sipariş Verildi ya da Sipariş İşleniyor olarak gösteriliyorsa ürünü düzenleyebilirsiniz. Sipariş durumu mesajları hakkında daha fazla bilgi için yukarıda bulunan Sipariş Durumunu Kontrol Edin bölümünü okuyun. Siparişinizin durumu Sipariş İşleniyor olarak gösteriliyorsa Siparişleriniz sayfasından gönderim adresini düzenleyebilirsiniz.

  Varsayılan gönderim adresinizi düzenlemek için Sipariş Durumu sayfasında yer alan Hesabınız bölümünden Varsayılan nakliye veya fatura bilgilerinizi değiştirin bağlantısını seçin. Güncellemeler ileride vereceğiniz siparişlerde geçerli olacaktır. Sipariş Onayı veya Gönderim Bildirimi e-postası almadıysanız, elimizde yanlış bir e-posta adresi olabilir veya e-postalar istenmeyen mesajlar kutusuna gitmiş olabilir.

  Siparişleriniz sayfasından e-posta adresinizi güncelleyebilirsiniz. Siparişinize ilişkin e-posta adresini düzenlemek için Sipariş Durumu sayfasında oturum açın ve Siparişleri Görüntüle düğmesini tıklayın. Siparişleriniz sayfasında, düzenlemek istediğiniz e-posta adresinin yanındaki Düzenle bağlantısını tıklayın.

  Düzenlediğiniz e-posta adresi Siparişleriniz sayfasında görünecektir. Güncellenen e-posta adresiniz yalnızca düzenlemiş olduğunuz sipariş için uygulamaya girecektir. Bu siparişe ilişkin gelecekteki e-posta bildirimleri güncellenen e-posta adresine gönderilecektir. Hesabınızdaki varsayılan e-posta adresini düzenlemek için Sipariş Durumu sayfasına girin ve Hesabı Düzenle düğmesini tıklayın.

  Siparişinizi yönetin

  Hesap Ayarları'na gidin ve E-posta Adresini Düzenle bağlantısını tıklayın. Varsayılan e-posta adresindeki düzenlemeler yalnızca bundan sonra vereceğiniz siparişler için geçerli olacaktır. Ürününüz Gönderime Hazırlanıyor veya Gönderildi durumunda olmadığı sürece, bir ürünü veya tüm siparişi internet üzerinden iptal edebilirsiniz.

  Bir siparişi veya ürünü iptal etmek için internette Sipariş Durumu yeni bir pencerede açılır sayfasını ziyaret edin. Siparişleriniz sayfasında iptal etmek istediğiniz ürünü bulun ve Ürünleri İptal Et bağlantısını seçin. Bir siparişi veya ürünü iptal etmek için online Sipariş Durumu 'nu ziyaret edin ve Siparişleri Görüntüle düğmesini tıklayın. Siparişleriniz sayfasında, iptal etmek istediğiniz ürünü bulun ve Ürünleri İptal Et bağlantısını tıklayın. İptal etme isteğinizi gönderdikten sonra ürünün veya ürünlerin durum mesajı "İptal Edildi" olacak.

  Bu ürünler için size herhangi bir ücret yansıtılmayacak. Ürünü veya ürünleri online olarak iptal edemediyseniz ve iade yapmanız gerekiyorsa, lütfen, İadeler ve Para İadeleri Yardım sayfasına bakın veya    numaralı telefonu arayın. Kredi kartı siparişleri iptal edildiğinde, ödemenin hesabınıza geçmesi 5 iş gününe kadar sürebilir.

  Paranın hesabınıza geçmesi bankanıza bağlıdır.

  Gönderim ve Teslimat

  Yukarıda belirtilen kayıtlı adrese posta göndererek, pazartesiden cumaya Tüketicinin, malları aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içinde, herhangi bir kanuni veya cezai sorumluluğu doğmaksızın ve reddetme gerekçelerini belirtmesi gerekmeksizin malları veya hizmeti reddetme ve sözleşmeyi feshetme hakkına sahip olduğunu kabul ediyor ve vazgeçme ihbarının satıcıya veya tedarikçiye ulaşmasından sonra malları geri almayı taahhüt ediyoruz.

  Yasal haklarınız kapsamında, herhangi bir nedenle siparişinizi iptal etme, bir ürünü iade etme veya bir hizmet sözleşmesini iptal etme hakkına sahipsiniz. Aynı sipariş emrinde birden fazla ürün siparişi verdiyseniz, iade isteğinizi lütfen sipariş emrindeki son ürünü teslim aldığınız ve belirttiğiniz bir kişinin teslim aldığı tarihi takip eden 14 gün içinde bize bildirin. Bu haklarınızı kullanmak için, bir ürünü iade etme veya bir hizmet sözleşmesini iptal etme niyetinizi bize açık bir şekilde belirtmeniz yeterlidir. İade niyetinizi bize bildirdikten sonra ürünü orijinal makbuzu, orijinal ambalajı ve birlikte gelen aksesuarlarıyla iade etmeniz yeterlidir.

  İade veya hizmet sözleşmesi iptal etme niyetinizi bildirdikten sonra ürünlerinizi iade etmek veya sizden teslim alınmasını ayarlamak için 14 gün süreniz daha olur. Ürünü teslim aldığımızda veya ürünü kargoyla teslim etmeniz durumunda ürünü veya gönderildiğine ilişkin belgeyi aldığımızda, geri ödemeyi ilk ödemenin yöntemine göre 14 gün içinde yapacağız. Aşağıda belirtilen ürünleri kusur veya uygun olmama gerekçeleri olmaksızın iade edemeyeceğinize lütfen dikkat edin:.

  Ürün veya hizmetle ilgili olarak sizin tarafınızdan ödenen tüm masrafları iade edeceğiz. Bazı Apple ürünleri ek maliyetlere neden olabilecek ve seçtiğiniz kablosuz hizmet sağlayıcı ile sizin aranızdaki ayrı bir sözleşmenin şartlarına tabi olan kablosuz hizmetler kullanır. Daha fazla bilgi için kablosuz hizmet sağlayıcınızla iletişime geçin.

  Fiyat hatası söz konusu olmadığı sürece, fiyat değişiklikleri Apple tarafından kabul edilmiş siparişleri etkilemeyecektir. Fiyat hatası olduğu takdirde, hatayı size bildireceğiz ve size işleme doğru fiyatla devam etme veya ek bir maliyet ödemeniz gerekmeden siparişinizi iptal etme seçeneklerini sunacağız. Fiyatlar ve vergiler hakkında ek bilgi için,  http: Bu geri ödemeyi almak veya alacak olarak hesabınıza kaydedilmesini sağlamak için, fiyat değişikliğini takip eden 14 takvim günü içinde Apple ile iletişime geçmeniz gerekir. Özel satış etkinliklerinde yapılan indirimler gibi sınırlı bir zaman için yapılan fiyat indirimlerinin bu kapsama girmediğini bilgilerinize sunarız.

  Bunun yerine, pazartesiden cumaya Hangi yöntemi seçerseniz seçin, siparişinizi vermeden önce gözden geçirme fırsatınız olacaktır. Siparişinizi verdikten sonra bir web sipariş numarası alacaksınız. Siparişinizi alır almaz birkaç dakika içinde, siparişinizi kabul ettiğimizi belirtmek üzere size bir sipariş teyit iletisi göndereceğiz.

  Recent tags:

  • Casus programı olduğu nasıl anlaşılır
  • telefondan kamera takip
  • ücretsiz telefon nasıl takip edilir

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web