Iphone 6s yazılım güncelleme parolası

Contents:
 • iCloud: Apple Kimliğinizin parolasını değiştirme
 • Parolanızı veya parola ayarlarınızı değiştirme
 • iPhone, iPad veya iPod touch'ınızın parolasını unuttuysanız veya aygıtınız etkisizleştirildiyse
 • iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda parola kullanma
 • Güncellemeye başlamadan önce

  Kurtarma modunu kullanarak aygıtınızı güncelleyemiyor veya geri yükleyemiyorsanız ya da ilgili düğmeler kırık olduğundan veya takılı kaldığından kurtarma modunu kullanamıyorsanız Apple Destek bölümüne ulaşın. Ardından iPhone, iPad veya iPod touch'ınız için servis ayarlamaya ilişkin adımları izleyin. Öncelikle aygıtınızı nasıl sileceğinizi seçin Parolanızı unutmadan önce yedekleme oluşturmadıysanız aygıtınızın verilerini kurtarmanın yolu yoktur.

  Parolanızı kaldırabilmek için aygıtınızı nasıl sileceğinizi seçin: Parolanızı kaldırmak için aygıtınızı iTunes ile silme Aygıtınızı iTunes ile eşzamanladıysanız geri yükleyebilirsiniz.

  Aygıtınızı, eşzamanlama yaptığınız bilgisayara bağlayın. Parola istenirse eşzamanlama yaptığınız başka bir bilgisayarı deneyin veya kurtarma modunu kullanın.

  Eşzamanlama yapılıp yedekleme oluşturulmazsa ne yapmanız gerektiğini öğrenin. Eşzamanlama ve yedekleme tamamlandıktan sonra  [Aygıtıma] Geri Yükle 'yi tıklayın. Yedeklemelerin tarihine ve boyutuna bakarak en uygun olanı seçin. Parolanızı kaldırmak için aygıtınızı kurtarma modu ile silme iTunes'la hiç eşzamanlama yapmadıysanız aygıtınızı geri yüklemek için kurtarma modunu kullanmanız gerekir. Bilgisayarınız yoksa bir arkadaşınızdan ödünç alın veya bir Apple Store'a ya da Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı'na gidin.

  iCloud: Apple Kimliğinizin parolasını değiştirme

  Aygıtınız bağlıyken yeniden başlatmak için zorlayın: Sesi Aç düğmesine basıp hemen bırakın. Sesi Kıs düğmesine basıp hemen bırakın. Ardından, kurtarma modu ekranını görene kadar Yan düğmeyi basılı tutun. Yan düğmeyi ve Sesi Kıs düğmesini aynı anda basılı tutun. Aşağıdaki seçeneklerden birini seçin: Güvenlik sorularınızın yanıtlarını biliyorsanız aşağıdaki adımları kullanın.

  Parolanızı veya parola ayarlarınızı değiştirme

  E-postayla kimlik doğrulama yöntemini kullanın. Parolanızı sıfırlamak için kullanabileceğiniz bir e-posta göndeririz. İki aşamalı kimlik doğrulama yöntemini kullanın. İki aşamalı doğrulama ayarladıysanız parolanızı sıfırlamak için bunu kullanabilirsiniz. Sadece kurtarma anahtarınıza ve güvenilen bir aygıta ihtiyacınız olacaktır.

  iPhone, iPad veya iPod touch'ınızın parolasını unuttuysanız veya aygıtınız etkisizleştirildiyse

  Güvenlik sorularını yanıtlama "Güvenlik sorularını yanıtlayın" öğesini seçtikten sonra İleri'yi seçin. Doğum tarihinizi ve ardından İleri'yi seçin. Yeni bir parola belirleyin ve Parolayı Sıfırla'yı seçin. E-postayla kimlik doğrulama yöntemini kullanma "E-posta kimlik doğrulama" öğesini seçtikten sonra İleri'yi seçin.

  iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda parola kullanma

  Apple e-postayı birincil e-posta adresinize ve kurtarma e-posta adresinize gönderir. E-postayı açın ve parolanızı sıfırlama bağlantısını seçin.


  • telefon görüşmelerini kaydetme app;
  • casus yazılım temizleme programı indir türkçe.
  • casus eğitimi;
  • facebook hackleme cezasi.

  Apple Kimliğim sayfası açıldığında yeni bir parola belirleyin ve Parolayı Sıfırla'yı seçin. İki aşamalı kimlik doğrulama yöntemini kullanma Kurtarma Anahtarınızı girin.

  Recent tags:

  • Whatsapp bilgisayar takip
  • iphone 5 dinleme cihazi
  • spy takip programi

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web