Internet süre kısıtlama programı

Contents:
 • E-FİLTRE - Kullanıcı Kısıtlama Programı - Eprom Yazılım ve Otomasyon
 • Adblocker Kullandığınız için Sekizbir.com’ a giriş yapamıyorsunuz.
 • Romaco Timeout
 • bilgisayarda süre kısıtlama proğramı
 • Programın Kullanımı ve İçeriği. Öncelik bu linke tıklayarak programı indiriniz;  E-Filitre İndir. İndirdiğiniz uygulamayı çalıştırdığınızda, kendisi kuruluma otomatik olarak başlayacaktır.

  E-FİLTRE - Kullanıcı Kısıtlama Programı - Eprom Yazılım ve Otomasyon

  Kurulum bittiğinde, 'Kapat' butonuna tıkladığınızda 'Sistem Girişi' ekranı gelecektir. Eğer ilk kez giriş yapıyor yada şifreyi değiştirmediyseniz kullanıcı şifresi 'eprom' dur.

  Kullanıcı girişinin ardından yönetici paneline yönlendirileceksiniz. Usb Koruma aktif edilirse, bilgisayara takılacak USB bellekleri bilgisayar görmeyecektir. Usb Koruma pasif edilirse, bilgisayara takılacak USB bellekleri bilgisayar görecektir.

  Adblocker Kullandığınız için Sekizbir.com’ a giriş yapamıyorsunuz.

  Bilgisayar açılmasını istemediğiniz uygulamaları bu bölümde kısıtlayabilirsiniz. Filitre uygulaması açıkken,  Program Kısıtlama alanına geliniz. Daha sonra kısıtlamak istediğiniz uygulamayı çalıştırınız. Çalıştırdıktan sonra Filitre bu programı yakalayacaktır. İstediğiniz zaman onun şifresini bilmeseniz de onun şifresini kaldırabilir, değiştirebilir, hatta silebilirsiniz. Kontrol sizde olduğu için onun ekranında istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  Kurmak istediğinde ise sizin parolanızı sorar, çocuğunuz sizin parolanızı bilmediği sürece hiçbir programı böylelikle kuramaz. Şimdi de onun bilgisayarı ne kadar kullanacağına yani zaman sınırlamasına sıra geldi.

  Romaco Timeout

  Ekrana yukarıda gibi bir ekran görüntülenecektir. Yukarıdaki örnekte de görüldüğü gibi çocuğunuzun hangi gün hangi saatler arası bilgisayarı kullanabileceğini fareniz ile işaretleyin. Bu alanları istediğiniz zaman tekrar tekrar değiştirebilirsiniz.


  • Modemden internete zaman sınırı koymak?
  • facebookta takip etme özelliğini kapatma.
  • Bilgisayar kullanım sınırlayıcı yazılımları.
  • Kids Viewer.
  • iphone jailbreaksiz bedava uygulama yükleme.

  Örneğin yukarıdaki örnekte Pazartesi günü bilgisayar kullanımı saat İsterseniz her gün için farklı farklı saat dilimlerini işaretleyebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış. Çocuğunun hangi saatlerde bilgisayarı kullanmasını uygun görüyorsanız sadece o saatler arası kullanıma açarak kendi planınzı oluşturabilsiniz. Şimdi aklınıza gelebilir saat Bilgisayarı açtığında kendi login ekranını tıkladığında çocuğunuz bir uyarı mesajı alır.

  Bir tıkla interneti kapatın

  O zamanda çocuğunuz ister internette olsun, isterse bilgisayar oyun oynuyor olsun saat dolduğu anda direkt olarak bilgisayar login ekranına döner ve çocuğunuzu bilgisayar sokmaz!!! Diyelim ki çocuğunuz zamanının dolduğu  sırada bir sunu hazılıyordu. Bilgisayar direkt olarak login ekranına döndüğünden çocuğunuz dosyayı kaydedemedi. İşte o zaman size gelip süresinin dolmasından dolayı kendi ekranına giremediğini ve üzreinde çalışma dosyasını kaydedemediğini size iletebilir. Ama unutmayın dosyayı kaydetmesi için saati ileri aldınız.

  Tekrar aynı sınırlamayı yapmak için yapdığınız değişikliği tekrar eski haline getirmeniz gereklidir! Program, Sınırlı Hesaba sahip ve süresi dolmuş kullanıcılara Ana bilgisayara bağlı ağ üzerinden uyarı mesajı atabilme özelliğine sahiptir. Bu özellikten yararlanabilmek için hesap açarken "Bilgisayar Adı: Bu ad, program tarafından saklanır, her hesap açılışına bir daha girmek zorunda kalmazsınız. Program, en kötü şartlarda dahi hesap bilgilerinizi kurtarabilme özelliğine sahiptir.

  Ayrıca hesap bilgilerinizi otomatik kaydetme kurtarma sıklığını da siz belirleyebilirsiniz.

  bilgisayarda süre kısıtlama proğramı

  Kullanıcılara süre kısıtlama, internet süresi kısıtlama, sistem ayarlarında kısıtlama, program kurmada kısıtlama gibi seçenekler var. Anlaşılan burda bize cepav çıkmayacak. Bu da örnek ekran görüntüsü.

  Bilgisayar Kısıtlama Programı

  Cevap yazmak için üye olmalı veya giriş yapmalısınız.

  Recent tags:

  • Whatsapp bilgisayar takip
  • iphone mac izlemek
  • iphone telefon görüşmesi kaydetme

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web