Danışmanlık

Danışmanlık

İnsan bazen kendini çıkmazda hissedebilir. Gerek karar verme, gerek verdiği kararı uygulama konusunda zorluk çekebilir. İç dünyasında, sosyal yaşamında kopukluklar yaşayabilir. Kendini kilitlenmiş, kıskıvrak bağlı hissedebilir.

 

Kısaca, insan bazen kaybolduğunu hisseder; yolun gösterilmesine ihtiyaç duyabilir...

 

"Her şey üstüne gelip seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde sakın vazgeçme, çünkü orası gidişatın değişeceği yerdir," demiş Mevlana Hazretleri.

 

Çözmekte zorlandığınız ruhsal, duygusal veya sosyal sorunlarınızın hayatınızdan çıkması için Amenti Bioenerji Merkezi'ne başvurmanız yeterlidir.

 

Kişisel tıkanıklık, bunalım, kararsızlık, isteksizlik, stres, sınav korkusu...

İkili ilişkilerde sorunlar, iletişimsizlik, sıkkınlık...

Profesyonel yaşamda kararsızlık, tutukluk, tıkanıklık, kariyer korkuları...

Öğrenim yaşamında odaklanma sorunları, sınav paniği, gelecek korkuları...

Kurum içinde düzensizlik, organizasyonsuzluk, bocalama, yetersizlik...

 

Bunların hepsi ve dahası, danışmanlığımız doğrultusunda çözülebilecek sorunlardır. Hatırlanması gereken, hayatınızı bilinçli veya bilinçsiz seçimlerinizle yaşadığınız ve sorunlarınızın çözümünün sadece bir adım yakınınızda olduğudur.

 

Kişilere, çiftlere, gruplara ve kurumlara danışmanlık hizmeti sunduğumuz Amenti Bioenerji Merkezi'nde, size günümüzün "salt pozitifçi" akımlarının yanlışlıklarını anlatmayı, gerçeğin dengede gizli olduğunun altını çizmeyi, bazen "hayır" demekte de hayır olacağını, en olumlu ve doğru kararlara içinde bulunduğunuz duruma göre varmanız gerektiğini göstermeyi görev biliyoruz.

 

Hayata bakışınızı netleştirmenize, görünen ve görünmeyen yönleri aynı platformda değerlendirebilmenize, içinizdeki ışığa sahip çıkabilmenize, yolunuza güç ve özgüvenle devam etmenize yardım etmek için buradayız.

 

Size özel programımız için lütfen bize ulaşın.

E-posta Listesine Kaydolun:

Kaydınız alındı. Teşekkür ederiz.

UYARI:

İşbu tanıtıcı site içerisinde yer alan herhangi bir bilgi tedavi amacı taşımamaktadır. Verilen bilgi ve hizmetler internet kullanıcısını bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti değil, tamamlayıcı tıp niteliğindedir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.